Butelki antykolkowe - na pewno pomocne
Autor: beaba | Kategorie: Butelki antykolkowe 
Tagi: butelki antykolkowe   butelka antykolkowa   beaba butelki antykolkowe  
02 listopada 2016, 10:53

Nadszedł upragniony moment, jeden z najważniejszych momentów Twojego życia mamo - Twój maluszek jest już na świecie! Przed Wami piękne, ale też trudne dni. Czas na budowanie Waszej pierwszej relacji to też trudny czas dla dziecka, które musi się przecież oswoić z nowym dla niego światem. A dolegliwości bólowe pojawiające się już od pierwszych dni istnienia i trwające nawet do pół roku to kłopot, ale też przeszkoda do pokonania.

Butelki antykolkowe to jedno z takich narzędzi, które pomoże dziecku. Na rynku asortymentu dla dzieci mamy gigantyczny wybór - butelki antykolkowe znanych marek, wszystkie działające podobnie, bo na zasadzie ograniczania połykania powietrza w czasie picia mleka, czy wody przez dzidziusia.

Butelki antykolkowe z zastosowaniem specjalnych antykolkowych smoczków o stosownej budowie. Butelki antykolkowe mają nadzwyczajny asymetryczny (wygodniejszy) kształt, mniejszy wentyl powietrza oraz specjalną torebkę do karmienia, gdzie gromadzi się mleko podczas picia. Jako rodzice musimy jednakże pamiętać, że butelki te nie wyeliminują problemu kolki u dziecka, ale na pewno pomogą mu w tych pierwszych dniach, czy miesiącach.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz