Archiwum październik 2016


Beaba kubeczek evoluclip 3w1
Autor: beaba
Tagi: beaba kubeczek evoluclip 3w1   kubeczek evoluclip 3w1   beaba  
24 października 2016, 11:26

Gdy na świat przychodzi dziecko, każda mama chce mieć jak najlepszą wyprawkę dla własnego malucha. Chcemy, by nasze dziecko miało jak najlepszy wózek, łóżeczko. Nie mniej ważne są inne dodatki dziecięce, takie jak smoczek i butelka.

Beaba kubeczek evoluclip 3w1 jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich maluszków. Jak sama nazwa wskazuje pełni trzy funkcje równocześnie. Kubeczek ma silikonowy smoczek przeznaczony dla najmłodszych, posiada nakładkę, tzw. niekapek co na pewno ucieszy niejedną matkę, może również posłużyć jako przeciętny kubek. Jednym z elementów kubka to podstawka z uchwytami, którą możemy od butelki odczepić, kiedy dziecko już będzie nieco starsze.

Kubeczek evoluclip 3w1 jest trwałym i komfortowym rozwiązaniem. Warto w niego zainwestować i zadbać o stosowny komfort własnego dziecka.

BEABA - produkty, które ułatwią dziecku...
Autor: beaba | Kategorie: Beaba  Akcesoria dla dzieci 
Tagi: akcesoria dla dzieci   produkty dla mam i dzieci  
18 października 2016, 10:21

Każdemu rodzicowi z pewnością zależy na tym, by jego dziecko rozwijało się jak najlepiej, a by on sam umożliwił mu wszystko to, co najlepsze i najbardziej wartościowe. Nie ma się co oszukiwać, dziecko to także duży wydatek, nie powinno się jednak na nim oszczędzać. Potrzebne jest bowiem wiele akcesoriów do opieki i pielęgnacji nad takim szkrabem i świetnie sprawdzą się tu akcesoria dla dzieci marki BEABA. Jest to uznana marka, której artykuły wykonane są bardzo staranie, w sposób w pełni bezpieczny dla naszego dziecka i z atestowanych materiałów. Bez kłopotu można więc zawierzyć temu producentowi.